You are currently viewing Czy portret to dobry prezent na Święta?
Czy portret to dobry prezent na Święta?

Okres świąteczny to czas gdzie mamy dużo na głowie. Nadmiar obowiązków związanych z przygotowaniem domu, jak również rozmyślania nad tym co podarujemy bliskim nam osobom. Jaki wybrać prezent dla mamy, taty, siostry lub brata? Jeżeli zależy nam na tym, aby było to coś wyjątkowego, to ciężko będzie wymyślić lepszy pomysł niż portret.

Portret na prezent

Portret drugiej osoby możemy wymienić wśród ponadczasowych i wyjątkowych prezentów. Przede wszystkich jest to coś nietypowego, gdzie osoba którą obdarzamy takim prezentem na pewno to doceni i będzie to dla niej pamiątką na całe życie. Będzie do niej podchodzić z sentymentem za kilka lat podczas wspominania starych czasów.

Portret na zamówienie

Taki portret można wykonać na zamówienie na podstawie innego zdjęcia, które posiadamy. Ważne jest aby zdjęcie było wyraźne, najlepiej nie z profilu, ale z widoczną całą twarzą na wprost. Osoba wykonująca taki portret bez problemu powiększy go w stosunku do otrzymanego zdjęcia według naszych oczekiwań.

Portret na prezent - zalety

Jakie są zalety podarowania komuś portretu? Możemy być pewni, że jeszcze nikt go nie obdarował czymś tak wyjątkowym. Mamy pewność, że prezent będzie pasował, nie ma tu problemu z doborem rozmiaru, albo wybraniu odpowiedniego koloru. 

Jeśli dodatkowo mamy możliwość sami narysować taki portret, wówczas taka niespodzianka będzie miała dodatkową wartość. W celu nauczenia się rysowania portretów, zapraszam na kurs do mojej szkoły rysunku w Gdańsku Wenecjusz.pl.

Podarunek taki jest bardzo oryginalny i stanowi pamiątkę na całe życie. Jest to również inwestycją na lata, bo dobrze oprawione pozwoli uniknąć zniszczeniu, dzięki czemu portret będzie z nami na długie lata. Taki prezent ostatecznie można oprawić w ramkę, która idealnie dopełni całość.