You are currently viewing Jak dostać się na ASP w Gdańsku?
Jak dostać się na ASP w Gdańsku?

Akademia Sztuk Pięknych to szkoła marzeń wielu artystów. Nie jest jednak łatwo się tam dostać. Ograniczone miejsca, duża konkurencja i ciężkie egzaminy odstraszają już na starcie. Dodatkowo, żeby dostać się na ASP, trzeba przedstawić swoje portfolio – tzw. Teczkę Prac. Jak dostać się na ASP w Gdańsku?

Egzaminy na ASP

Wytyczne odnośnie zakresu przygotowywanego portfolio od czasu do czasu się zmieniają i trzeba na bieżąco je śledzić, żeby móc się odpowiednio przygotować. Ponadto obszerne portfolio wymaga czasu, nie powstanie w kilka dni. Oczywiście można stworzyć je samodzielnie, ale, żeby zwiększyć swoje szanse, warto skorzystać z pomocy specjalistów. Wzięcie udziału w kursie zwiększającym umiejętności lub przygotowującym teczkę prac pozwoli rozbudować piękne portfolio, wyćwiczyć umiejętności i nauczyć się je prezentować. 

Kurs na ASP

W szkole Wenecjusz.pl prowadzone są kursy przygotowawcze na ASP na takie kierunki, jak: 

  • Architektura Przestrzeni Kulturowych ASP,
  • Architektura Wnętrz ASP,
  • Kierunek Wzornictwo ASP,
  • Projektowanie Ubioru ASP i inne wydziały im podobne na ASP,
  • Wydział Grafiki ASP,
  • Wydział Malarstwa ASP.

Tematyka kursu jest dostosowywana do kierunku studiów na Akademii Sztuk Pięknych oraz do indywidualnych preferencji ucznia. Więcej o kursie przygotowawczym na ASP tutaj.

Jak dostać się na ASP w Gdańsku? Szkoła Wenecjusz.pl

W szkole Wenecjusz.pl nie tylko oferujemy szeroki wybór kursów przygotowawczych na ASP, ale też do nauki stosujemy unikalne metody nauczania, a w celu zwiększenia efektywności i postępów proponujemy połączenie zajęć indywidualnych i grupowych. Zajęcia są prowadzone przez samego Wenecjusza Mielechowicza, który ukończył Akademię Sztuk Pięknych w Gdańsku celująco. Z zaangażowaniem podchodzi on do nauki, inspiruje i uczy.  Chcesz przygotować się na ASP w szkole rysunku Wenecjusz.pl? Skontaktuj się  z nami.