Kurs Rysunku
Starogard Gdański

Prowadzimy indywidualne kursy rysunku i malarstwa oraz zajęcia grupowe

Kurs rysunku Kurs rysunku Starogard Gdański – sednem naszych zajęć z rysowania jest oryginalna metoda nauczania, która obejmuje indywidualne lekcje oraz zajęcia grupowe w grupach maksymalnie 3 osób. Kursy są dedykowane dla kandydatów na studia takie jak Politechnika Gdańska i Akademia Sztuk w Gdańsku, a także dla szkół artystycznych – Liceum Plastyczne w Gdyni. Prywatne lekcje rysunku w szkole Wenecjusz są również pomocne dla wszystkich tych, którzy pragną poszerzyć swoją wiedzę lub rozwijać swoje artystyczne zainteresowania.

Jak wyglądają zajęcia?

W naszej ofercie 15 kursów rysunku na najwyższym poziomie

Kursy przygotowawcze dla kandydatów

Pozostałe kursy rysunku i malarstwa

Zobacz jak wyglądają nasze lekcje rysunku i malarstwa. Dowiedz się co zabrać na zajęcia – kurs rysunku Starogard Gdański.

Cennik

Ceny wszystkich kursów są takie same. Ceny są uzależnione jedynie od liczby godzin tygodniowo.

Kurs podstawowy

/ tydzień
150 złotych brutto
  • 1 godz. indywidualnie z nauczycielem
  • 2 godz. ćwiczeń grupowych z korektami
  • Razem 3 godz. zajęć w cenie 50 zł /godz.

Kurs rozszerzony

/ tydzień
300 złotych brutto
  • 2 godz. indywidualnie z nauczycielem
  • 4 godz. ćwiczeń grupowych z korektami
  • Razem 6 godz. zajęć w cenie 50 zł /godz.

Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godz. 17:00 – 20:00 oraz w soboty w godz. 9:00 – 12:00; 12:00 – 15:00; 16:00-19:00. Dzień zajęć ustalany jest indywidualnie z uczestnikiem.

Wyjątkowa Szkoła Rysunku i Malarstwa - Starogard Gdański

Szkoła Venecjusz.pl oferuje kursy rysunku na najwyższym poziomie. Jeśli szukasz dobrej szkoły rysunku w Starogardzie Gdańskim – zapraszamy do naszego studia.

Wenecjusz Mielechowicz

Wenecjusz-Mielechowicz

Uważam, że w przypadku sztuki talent stanowi jedynie 3% sukcesu, reszta to bardzo wymagająca praca. W celu zdania egzaminów, przede wszystkim musisz solidnie i wszechstronnie się do nich przygotować. Zamiast polegać na szczęściu, lepiej postawić na wysiłek, pracę oraz zdobywanie wiedzy i umiejętności poprzez praktykę. Jednak to nie jest jedyny powód bycia najlepszym. W zawodowym życiu gdy musimy stawić czoła konkurencji, z reguły zwyciężają najlepsi.

 

Moje motto brzmi: “W życiu warto być najlepszym.”

Wenecjusz Mielechowicz, artysta, nauczyciel, założyciel gdańskiej szkoły rysunku wenecjusz.pl

98% zdawalności na studia

Nauczyciel z udokumentowanym dorobkiem artystyczno-designerskim

Najlepsze opinie o szkole w Trójmieście

Kursy rysunku Starogard Gdański to:

Połączenie zajęć indywidualnych i grupowych

Aby nauczyć się rysować dobrze, grupowe zajęcia nie wystarczą. Podczas indywidualnych lekcji nauczyciel ma możliwość przekazania pełnej wiedzy uczniowi i kontroli nad tym, czy rozwój artystyczny zmierza w określonym kierunku.

Unikalne metody nauczania

Nauka u nas polega na indywidualnym nauczaniu, ale również na oryginalnych metodach opracowanych przez nas – tak aby osiągnąć jak najlepsze efekty.

Praca z uznanym profesjonalistą

Współpraca tylko z uznawanym autorytetem zapewnia wysoki poziom nauczania. Liderem szkoły jest międzynarodowo uznany artysta, którego prace były wystawiane w Królewskiej Akademii Irlandzkiej.

Najwyższy poziom nauczania

Indywidualna praca z każdym kursantem

Najlepiej wyposażona pracownia w Trójmieście

98% zdawalności na studia

Nauczyciel z udokumentowanym dorobkiem artystyczno-designerskim

Najlepsze opinie o szkole w Trójmieście

Przykładowe prace powstałe w naszej pracowni

Połączenie indywidualnych i grupowych zajęć, niezrównane metody nauczania oraz nauka rysunku i malarstwa pod opieką doświadczonego autorytetu przynoszą uczniom ogromne korzyści w postaci szybkiego postępu. Dzięki nim można nauczyć się rysowania na wysokim poziomie już w ciągu kilku miesięcy. Uczestnictwo w tych zajęciach umożliwia zrozumienie, czego szukać podczas rysowania oraz jak do tego dojść, a także kiedy praca jest ukończona.

Opinie na temat naszych kursów

Warto poczytać na blogu

Muzeum Bursztynu w Gdańsku

Ne każdy wie, że Gdańsk to również światowa stolica bursztynu. Dlatego też nie mogło zabraknąć na mapie Gdańska miejsca, które będzie upamiętniało historię powstania tego

Czytaj więcej »

Podsumowanie

Kurs rysunku Starogard Gdański – jeśli interesujesz się tym tematem i chciałbyś aplikować na gdańskie uczelnie np. Wydział Architektury Politechniki Gdańskiej lub Akademię Sztuk Pięknych w Gdańsku lub chcesz kontynuować naukę w Liceum Plastycznym w Gdyni – koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą kursów przygotowujących do egzaminów. Bez gruntownego przygotowania bardzo ciężko będzie się dostać na wymarzone kierunki. Co ważne, nasza oferta kursów rysunku obejmuje zagadnienia które pojawiają się na egzaminach. 

Dlaczego my?

Jako nieliczni w Starogardzie Gdańskim oferujemy naukę rysunku w grupach, ale przede wszystkim naukę indywidualną. Twoim nauczycielem będzie gdańszczanin – Wenecjusz Mielechowicz, który wypracował sobie unikalne metody nauczania. Podczas zajęć artysta dokładnie pokazuje jak powinno się rysować i wyjaśnia dlaczego akurat w ten sposób. O jakości naszego nauczania świadczą świetne wyniki naszych uczniów kandydujących na studia wyższe. Nasze oferta przeznaczona jest także dla wszystkich innych osób pragnących pogłębiać swoją wiedzę i doskonalić umiejętności rysowania podczas prywatnych lekcji rysunku. Zajęcia odbywają się w budynkach kampusu Uniwersytetu Gdańskiego, a także w pracowni artystycznej przy ul. Gospody w dzielnicy Oliwa, blisko Wrzeszcza i dogodnym dojazdem ze Śródmieścia. Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat kursów rysunku i samego rysunku, malarstwa i sztuki – zapraszamy na bloga.