Kurs rysunku
tatuażu

Tatuaż przykuwa uwagę i cieszy oko gdy jest dobrze narysowany i wykonany. Tutaj potrzebne są: skupienie i precyzja. Tatuaż to zazwyczaj kompilacja małych elementów, dlatego liczy się w nim każdy — nawet najdrobniejszy szczegół. Jeśli myślisz poważnie o tatuażu i chcesz tworzyć na ciele prawdziwe arcydzieła musisz wiedzieć na co zwrócić uwagę by dobrze go zaprojektować. Nie wystarczy bowiem sam pomysł, niezbędny jest warsztat i fachowa wiedza. Trzeba wiedzieć, czy dany projekt tatuażu jest odpowiedni dla danej części ciała. 

Jak narysować tatuaż?

Wiele osób zastanawia się jak narysować tatuaż i od czego w ogóle zacząć? Należy mieć świadomość, że nie da się opanować na wysokim poziomie sztuki tatuowania, nie posiadając podstaw nauki rysunku. W naszej szkole przygodę z tatuażem rozpoczynamy właśnie od podstawowego kursu rysunku, który tłumaczy zasady pracy z kadrem, gwarantuje świadomy wybór ujęcia i pomaga właściwie przenieść proporcje. W tatuażu ogromne znaczenie ma również podbijanie kontrastów i uważność na pracę z plamą. Aby osiągnąć wysoki poziom w tatuowaniu niezbędny jest warsztat, który pozwoli nam wypracować oko.

Termin zajęć dotyczących kursu rysunku tatuażu ustalamy indywidualnie.

Nauka rysunku tatuażu - dla kogo?

Nauka rysunku tatuażu jest dla osób które chcą tatuować, ale muszą zacząć naukę rysunku od podstaw, lub też mają już jakąś wiedzę na jego temat i chcą ją poszerzyć. Kurs rysunku tatuażu dedykujemy również osobom które chcą tworzyć tatuaże na wysokim poziomie i mieć lekkość i pewność w tworzeniu wyjątkowych dzieł na ciele. Kurs to doskonałe rozwiązanie jeśli chcemy na poważnie myśleć o zajmowaniu się tatuowaniem.

Kurs rysunku Tatuażu w Gdańsku

Decydując się na kurs rysunku tatuażu w szkole Wenecjusz, masz możliwość:

  • pracować po okiem profesjonalisty  – Wenecjusza Mielechowicza
  • czerpać jak najwięcej wiedzy podczas indywidualnych zajęć
  • pracować na kursie  z obsługą ipada
  • nauczyć się wszystkich podstaw związanych z rysunkiem

Perspektywy zawodowe po kursie rysunku tatuażu

  • praca w studio tatuażu w Polsce lub za granicą
  • własne studio tatuażu w Polsce lub za granicą
  • salon kosmetyczny

Wyjątkowa Szkoła Rysunku i Malarstwa w Trójmieście

Szkoła Wenecjusz.pl zapewnia kurs rysunku tatuażu. Jeśli szukasz dobrej szkoły rysunku tatuażu w Gdańsku, która pozwoli Ci z łatwością odnaleźć się w tatuowaniu zapraszamy do naszej szkoły!

Wenecjusz Mielechowicz

Wenecjusz-Mielechowicz

Jestem zdania, że w sztukach plastycznych talent to zaledwie 3% sukcesu, reszta to ciężka praca. Aby zdać egzaminy, należy się do nich przede wszystkim solidnie i wszechstronnie przygotować. Zamiast liczyć na szczęście lepiej postawić na swój wysiłek, pracę i zdobywanie wiedzy oraz umiejętności w praktyce. Ale to nie jedyny powód dla którego warto być najlepszym. W życiu zawodowym, gdy przyjdzie zmierzyć się z konkurencję wygrywają zazwyczaj najlepsi. 

Moje motto to “W życiu warto być najlepszym”. 

Wenecjusz Mielechowicz, artysta, nauczyciel, założyciel gdańskiej szkoły rysunku wenecjusz.pl

Kursy Rysunku Tatuażu Wenecjusza Mielechowicza to:

Prowadzenie zajęć indywidualnych

Aby dobrze nauczyć się rysunku same zajęcia grupowe to za mało. Bowiem tylko podczas zajęć indywidualnych nauczyciel ma możliwość przekazania uczniowi pełni wiedzy i kontrolować czy rozwój artystyczny zmierza w określonym kierunku.

Unikalna metody nauczania

Nauka u nas opiera się na indywidualnym nauczaniu, ale także na autorskich metodach, które opracował prowadzący w miarę rozwoju swoich zdolności przekazywania wiedzy. 

Praca z uznanym profesjonalistą

Tylko praca z uznanym autorytetem daje gwarancję wysokiego poziomu nauczania. Prowadzący szkołę jest uznanym za granicą artystą, którego prace wystawiane były w Royal Hibernian Academy.

Opinie na temat naszych kursów rysunku