You are currently viewing Pomysły na prezent dla artysty
Pomysły na prezent dla artysty

Święta za pasem i zaczynasz zastanawiać się, jaki prezent kupić dla małego artysty z rodziny? Warto wybrać na prezent coś, co pozwoli artyście dalej się rozwijać i co naprawdę przyniesie mu/jej radość. Poniżej prezentuję kilka pomysłów, dzięki którym możesz idealnie trafić w gust małego malarza!

Prezent dla artysty

Dzieci mają ogromną wyobraźnię i z chęcią oddają się twórczości. Jako dorośli powinniśmy ich w tym wspierać, by mogły się one prawidłowo rozwijać w kierunku, w jakim chcą. Prezent na święta, dzięki któremu będą mogły dalej rozwijać swoją wyobraźnię jest wsparciem ich działań i kibicowaniem w rozwoju.

Prezent dla malarza - pomysły

Jeśli mały artysta, którego chcesz obdarować, uwielbia malować, postaraj się pokazać mu różne możliwości. Tu świetnie sprawdzą się farbki do malowania po szkle, które są w kształcie pisaków i pozwalają tworzyć niesamowite witraże. To świetna zabawa i rozwijanie wyobraźni w jednym.

Kolejnym pomysłem może być zestaw obrazów z efektami optycznymi do malowania techniką aquarellum. Jest to technika malowania, która pozwala na samodzielne tworzenie perfekcyjnych obrazów akwarelowych bez większych trudności. 

Jeszcze innym pomysłem na prezent dla małego artysty malarza może być teczka plastyczna wyposażona w farby, kredki, kolorowanki, pędzle i inne akcesoria, które mogą się przydać. Może być trafnym prezentem szczególnie dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją artystyczną przygodę.

Pomysł na prezent dla artysty - kurs rysunku lub malarstwa

Jeśli chcesz pójść jeszcze o krok dalej, a mały artysta już chodzi do szkoły podstawowej, to warto rozważyć zakup kursu rysunku lub malarstwa dla dzieci. Podczas nauki mały artysta może rozwijać swoje umiejętności pod okiem doświadczonego instruktora i dzięki temu dalej kształtować swój talent. W szkole rysunku i malarstwa Wenecjusz oferowane są różnego rodzaju kursy dla dzieci i nie tylko. W zależności od sytuacji możesz sprezentować małemu artyście kurs pod kątem przygotowania do liceum plastycznego, rozwoju w rysunku architektonicznym, naukę rysowania światłem i cieniem, kurs malarstwa i inne. To prezent, który pozwoli małemu artyście się rozwijać i doskonalić swój warsztat. To świetny pomysł na prezent świąteczny. Dowiedz się więcej o kursie dla dzieci.