You are currently viewing Sukcesy naszych kursantów
Sukcesy naszych kursantów

Marzysz o zostaniu architektem lub rysownikiem, ale do tej pory rysunku uczyłeś/-łaś się na własną rękę? W pewnym momencie możesz poczuć, że już się nie rozwijasz w tempie, które Cię satysfakcjonuje lub po prostu potrzebujesz odpowiedniego przygotowania, by dostać się do wymarzonej szkoły. Najlepiej więc udać się na kurs, dzięki któremu osiągniesz swoje cele i zwiększysz umiejętności. 

Z dumą mówimy o sukcesach, jakie odnoszą nasi kursanci. Dziś opowiemy więcej o bardzo utalentowanej Pani Marcie Opalińskiej, która dostała się na architekturę na Politechnice Gdańskiej.

Sukces to ciężka praca

Nasi kursanci naprawdę ciężko pracują nad tym, żeby dostać się do wymarzonej szkoły wyższej lub liceum. Widać, że kochają rysować i całkowicie się temu oddają. Wiele godzin ćwiczeń, dopracowywania warsztatu i budowania portfolio przynoszą efekty w postaci zobaczenia swojego nazwiska na liście osób przyjętych do wspomnianej szkoły. Taki efekt to ogromna radość, zarówno dla kursanta, jak i dla nas.

Dlaczego Wenecjusz.pl?

My zawsze chętnie wspieramy naszych kursantów i wspólnie z nimi osiągamy różne sukcesy. Pani Marta Opalińska dostała się na Politechnikę Gdańską na architekturę – gratulujemy! Dobra robota, czyli dobry rysunek! Z dumą też możemy powiedzieć, że czołowe miejsca z listy osób, które dostają się do liceum plastycznego w Gdyni są zajmowane również przez osoby, które brały udział w naszych kursach.

Szkołę Rysunku Wenecjusz.pl założył Wenecjusz Mielechowicz, który także prowadzi zajęcia z kursantami. Ukończył on ASP w Gdańsku, a swoją pracę dyplomową obronił celująco. Jego prace były wystawiane m.in. w Royal Hibernian Academy. To artysta, z którym świetnie się współpracuje i który z zaangażowaniem uczy swoich kursantów.

Kurs rysunku

W szkole Wenecjusz.pl oferujemy kursy rysunku dla dzieci i dorosłych. W naszej ofercie znajdują się kursy dla dzieci i dorosłych, ukierunkowane na rozszerzanie wiedzy, zajęcia w plenerze, pomoc w przygotowaniu Teczki Prac do egzaminów, a także symulacje egzaminacyjne. Kursy dopasowujemy do potrzeb i umiejętności każdej z osób.

Przygotowujemy kursantów do liceum plastycznego, ASP, szkół wyższych w kraju i za granicą. Prowadzimy także warsztaty i kursy malarstwa, malowania akwarelami, kurs digital painting, rysowania portretów, warsztaty artystyczne i tym podobne. Indywidualnie i grupowo, a także online. Sprawdź galerię prac kursantów.

Szybkie postępy

Kursy w szkole Wenecjusz.pl charakteryzują się unikalnymi metodami nauczania. Niektóre zostały opracowane przez samego założyciela. Zajęcia są prowadzone indywidualnie i grupowo, a, dzięki racy z uznanym profesjonalistą Wenecjuszem Mielechowiczem, postępy pojawiają się bardzo szybko.

Zadzwoń, żeby dowiedzieć się więcej.